Aby zobaczyć informacje o swoim dziecku:

1. W pasku adresu przeglądarki internetowej wpisz adres dziennika elektronicznego:

Kliknij przycisk Przywracanie dostępu do konta

Wpisz adres e-mail, który podałeś wychowawcy.Zaznacz opcję Nie jestem robotem a następnie zweryfikuj obrazy wg. wskazówek w okienku i kliknij przycisk Wyślij wiadomość - rys. poniżej

Pojawi się informacja
  • Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomość i kliknij podany link aktywacyjny w treści, aby nadać własne hasło.

• Pojawi się strona
  • Wprowadź nowe hasło, którym będziesz się posługiwał, zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk  Ustaw nowe hasło.

Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.