31 maja 2019 już po raz kolejny odbył się  w naszej szkole  festyn z okazji  DNIA DZIECKA, w tym roku pod hasłem ”Baw się razem znami”.

Organizatorzy tradycyjnie zadbali, żeby był to niezapomniany dzień. Oficjalnego powitania dokonała pani dyrektor Ewelina Langfort, która  skierowała do dzieci serdeczne życzenia z okazji ich święta.  Dzisiejszy dzień obfitował w moc atrakcji dla małych i większych, znakomitą atmosferę, piękną pogodę  oraz uśmiechnięte dziecięce twarze. W programie festynu znalazły się gry i zabawy sportowe, pokazy talentów naszych uczniów, stoiska ze zdrową żywnością bookcrossing, malowanie twarzy, plecenie warkoczyków oraz wspólne tańce.

Każdy mógł się posilić owocowymi sałatkami, jak również  grillowaną kiełbaską. W czasie festynu teren szkoły przypominał  wielki, radosny plac zabaw. Mamy świadomość, że im więcej możliwości wspólnej twórczej zabawy stworzymy dzieciom na początku ich życiowej drogi, tym pełniejsze będzie ich życie w przyszłości. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i do zobaczenia za rok!