Dzisiaj 08.01.2019 r. dziewczęta z "Jedynki" po trzech zwycięstwach zapewniły sobie awans do FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO, który w przyszłym tygodniu zostanie rozegrany w Brzegu. W pierwszym i w drugim meczu nasze zawodniczki bez problemu wygrały z dziewczętami z Kędzierzyna i z Branic, odpowiednio 53-10 i 39-8 !

 W decydującym o awansie meczu naszymi przeciwniczkami była drużyna ze Strzelec Opolskich. Mecz od początku był bardzo wyrównany, po I kwarcie przegrywamy 5-7, a na przerwę schodzimy przy remisie po 11. Po zmianie stron odskakujemy na 5 punktów, a całe spotkanie wygrywamy 24-21! Bardzo dobrze w drugiej połowie zagrała Sonia Twardowska, która zdobyła 9 punktów z trzynastu całej drużyny. Szkoda, że w tym meczu zagraliśmy bardzo nerwowo, popełnialiśmy dużo własnych niewymuszonych strat, a przede wszystkim pudłowaliśmy w bardzo dogodnych sytuacjach...cóż, taki jest sport... Cały zespół trzeba pochwalić za zaangażowanie, za walkę i za dobrą grę.skład drużyny:
WILIM Wiktoria 33, KONCZALLA Oliwia 30, TWARDOWSKA Sonia 23, WŁODARCZYK Martyna 16, HAKMAN Paulina 4, GÓRKA Jagoda 4, ZBARASZCZUK Martyna 4, ZAJĄC Karolina 2, RADOŃ Wiktoria, GRZESŁO Maja, KRZYŚKO Julia, KRASOŃ Karolina, Dziewczyny - gratulujmy WAM awansu !!!