W zawodach powiatowych w halowej piłce nożnej, które odbyły się 14 listopada w Głogówku prowadzone przez Piotra Rzehaka nasze dziewczęta okazały się bezkonkurencyjne. W trzech meczach zdobyły komplet punktów, strzelając przeciwniczkom 19 bramek, nie tracąc przy tym żadnej! W pierwszym spotkaniu wygraliśmy z SP nr 1 Głogówek 8-0. W drugim meczu spotkaliśmy się z bardzo silnym zespołem z Łącznika z którym to w zeszłym roku wygraliśmy w Finale Wojewódzkim na orlikach 1-0. Po bardzo dobrym meczu wygrywamy 1-0, a zwycięską bramkę zdobyła Wiktoria Wilim.

 

 

 

W ostatnim meczu zwyciężyliśmy z SP Lubrza 10-0. Cały zespół należy pochwalić za zaangażowanie i walkę oraz bardzo dobrą grę. Bramki dla naszego zespołu w tym turnieju zdobyły: Wiktoria WILIM - 7, Maja RUT - 6, Ola SOBKOWICZ - 4, Wiktoria KURPIEL i Julia MICHALSKA po 1.

   Gratulujemy awansu do PÓŁFINAŁU WOJEWÓDZKIEGO i czekamy na takie same wieści jak z zawodów powiatowych.   

skład:

KONCZALLA Oliwka, SOBKOWICZ Ola, WILIM Wiktoria, RUT Maja, KURPIEL Wiktoria, SMOLEŃ Milena, PILARSKA Laura, ADAMCZUK Maja, TWARDOWSKA Weronika, MICHALSKA Julka, trener Piotr Rzehak.