9 listopada 2018 r. o godzinie 11.11 cała Polska, w tym nasza szkoła wzięła udział w biciu „Rekordu dla Niepodległej”.  Celem "Rekordu dla Niepodległej" było wspólne odśpiewanie czterozwrotkowego hymnu narodowego przez uczniów, nauczycieli szkół i przedszkoli.Oddając hołd ojczyźnie na stulecie niepodległości hymn państwowy uroczyście odśpiewali: w  budynku przy ulicy Podgórnej  przedszkolaki oraz uczniowkie klas I-VI, natomiast w budynku przy ulicy Armii Krajowej klasy VII-VIII oraz klasy III gimnazjum.

  

 

 Oto kilka fotek z tej uroczystości

  

 

 

 

 

 

 

Następnie odbyła się uroczysta akademiaz okazji Narodowego Święta Niepodległości Anno Domini 2018.

 Oto kilka fotek z tej uroczystości

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIDEO1                     VIDEO2                    VIDEO3                  VIDEO4