W dniu 04.01.2023 r. klasy I-III naszej szkoły odwiedził Szop pracz wraz z przedstawicielami prudnickiej firmy Bardusch. Spotkanie miało na celu podziękowanie naszym uczniom za wykonane przez nich kartki świąteczne, które zostały rozesłane do klientów korzystających z usług firmy.

To zadanie stanowiło wspaniałą lekcję przedsiębiorczości, gdyż za wykonane karteczki nasza szkoła otrzymała piękny tekstylny parawan panelowy, a sami uczniowie upominki. Dodatkowo każda klasa otrzymała również papier ksero. Jak przyznali sami uczniowie warto brać udział w tego typu inicjatywach. Sam pomysł spotkał się również z bardzo dużym entuzjazmem ze strony klientów firmy Bardusch. Serdecznie dziękujemy za to, iż nasi uczniowie mogli wziąć udział w tym przedsięwzięciu i za tak piękne podziękowanie ze strony firmy.