W ramach polsko-czeskiego projektu pn. „Bezpieczne dzielnice pogranicza polsko-czeskiego” realizowanego przez Komendę Wojewódzką Policji w Opolu i Komendę Powiatową Policji w Prudniku w partnerstwie z czeskimi Komendami Policji w Ostrawie i Bruntalu zorganizowane zostały 2 międzynarodowe konkursy: plastyczny i literacki pn. „Dzielnicowy powiedział mi…”

W ramach konkursu plastycznego wybrano 10 najlepszych prac i wśród laureatów znalazła się uczennica naszej szkoły Amelia Prus z klasy IIIb. Natomiast w międzynarodowym konkursie literackim nagrodzonych zostało 5 autorów, pośród których mamy też uczennicę Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Prudniku - Alicję Grzegocką z klasy VIa.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu i ich opiekunom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.