W dniu 15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi, talentu, wiary w siebie i zabawy. Oczywiście motywem przewodnim była kropka. Samorząd Uczniowski postanowił włączyć się w obchody i udekorował szkołę, aby każdy pamiętał o tym ważnym dniu. Uczniowie również zaangażowali się w wydarzenie.

 Zapoznali się z historią małej Vashti, która nie wierzyła w swoje możliwości. Dodatkowo wykonywali różne zadania, ozdabiali sale lekcyjne i korytarz ciekawymi pracami, a podwórko szkolne przy ul. Podgórnej zamieniło się w kropkowane dzieło sztuki. Powstały piękne drzewa naszych szkolnych talentów. Wszyscy uczniowie wykazali się kreatywnością i pomysłowością. Co więcej, tego dnia uczniowie z kl. 5a zagrali w grę terenową rozwiązując kreatywne zadania matematyczne. Historia Vashti uświadomiła nam, że każdy z nas ma jakieś ukryte talenty, które często gdzieś tam głęboko drzemią i czekają na odkrycie.