Zapraszamy naszych uczniów do udziału w konkursie plastycznym i literackim „OPOLSKIE DLA PODSTAWÓWEK – ZDALNE NAUCZANIE ZBLIŻA!”

Konkurs plastyczny przeznaczony jest dla najmłodszych, czyli uczniów klas I – III. Ich zadaniem będzie wykonanie pracy, w której pokażą swoje artystyczne wizje świata zdalnego nauczania, jaki towarzyszył im przez wiele tygodni.

 Adresatami konkursu literackiego natomiast są uczniowie klas IV-VII szkół podstawowych. Oni z kolei będą przygotowywać prace pisemne,
w których podzielą się swoimi doświadczeniami ze zdalnego nauczania.

Dla uczestników przewidziano cenne nagrodym.in. tablety graficzne, czytniki ebooków, słuchawki bezprzewodowe czy smartwatche, planujemy też przyznanie wyróżnień.

Na prace uczniów czekamy do dnia 2 czerwca 2021 r.

Prosimy o przesyłanie ich jedynie w formie elektronicznej, zgodnej z zapisami regulaminów na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szczegóły i regulamin konkursu dostępne tutaj