Drodzy Uczniowie!

Z przyjemnością i dumą informujemy, że 6 uczniów biorących udział w ogólnopolskim konkursie "Wehikuł czasu", który odbył się w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2020, zostało dodatkowo wyróżnionych przez samych organizatorów konkursu - Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych z siedzibą w Poznaniu.

Miasto Prudnik otrzymało Złoty Certyfikat jako wyraz specjalnego podziękowania za aktywne włączenie w realizację jubileuszowej XX kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł realizowanej pod hasłem "Dorastamy Asertywnie".

Dziś naszą szkołę zaszczycili swoją obecnością Burmistrz miasta i gminy Prudnik p. Grzegorz Zawiślak, który uhonorował sukces i zaangażowanie wyróżnionych uczniów wręczając osobiście nagrody rzeczowe oraz Zastępca Burmistrza p. Jarosław Szóstka.

Oto laureaci:

- Dariusz Bodurka - obecnie absolwent nasze szkoły

- Franciszek Piskoń - klasa VIIc

- Izabela Stokłosa - klasa IVa

- Łukasz Mazurek - klasa Va

- Oliwia Kozdraś - klas VIc

- Weronika Wątor - klasa VIIc

Dyrekcja szkoły, pedagog, psycholog oraz nauczyciele dołączają się do gratulacji i już teraz zachęcają do wzięcia udziału w tegorocznej edycji kampanii ZTU.

Dziękujemy za zaangażowanie naszych uczniów w działania profilaktyczne. Życzymy dalszych sukcesów!