Drodzy uczniowie! 

Dziękujemy za zaangażowanie oraz złożenie licznych prac w konkursach tematycznych kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. Wielu z Was znalazło tematy odpowiednie dla siebie. Przygotowaliście wspaniałe, kreatywne prace konkursowe.

 

 

 

 

126 uczniów naszej szkoły zostało nagrodzonych i wyróżnionych w następujących konkursach:

  • Konkurs plastyczno-literacki Wehikuł czasu dla uczniów z klas I-VIII

Nagrodzonych 65 osób.

  • Konkurs na projekt pocztówki ‘Sport to zdrowie! pocztówka do przyjaciela” dla uczniów z klas I-VIII.

 Nagrodzonych 32 osoby.

  • Konkurs „Tymek i Tola na ekologicznej ścieżce” dla uczniów klas I-VIII.

Nagrodzonych 29 uczniów.

Postaraliśmy się nagrodzić każdego z laureatów. Mamy nadzieję, że dzięki udziałowi w konkursach oraz uczestnictwu w lekcjach z wychowawcami, również profilaktyczny przekaz kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł „DorastaMY Asertywnie” pozostanie Wam bliski.

Już na wiosnę czekają na Was nowe konkursy!

Gratulujemy!

Komisja konkursowa