Szanowni Państwo, Rodzice, Nauczyciele

Drodzy Uczniowie.

Przed Nami nowy rok szkolny 2020/2021. Na pewno będzie to dla nas rok trudny, ze względów organizacyjnych. Ten nowy rok szkolny rozpoczynamy w sposób tradycyjny, ale będą nas obowiązywać ograniczenia sanitarne i epidemiologiczne wynikające z Covid 19. Wszystko zależy od wielu czynników takich jak: higiena, dyscyplina organizacyjna, przestrzeganie zmienionych regulaminów.
Mimo wszystko ten nowy rok szkolny powinien być rokiem Waszego sukcesu.
Życzę Wam dużo zdrowia, ciągłego dalszego rozwoju, wzorowej współpracy z nauczycielami, szkołą i rodzicami.

Nowy rok szkolny 2020/2021 rozpoczynamy według planu i harmonogramu zamieszczonego poniżej.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 klas I-III

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 klas IV-VIII