Drodzy uczniowie! 

Przypominamy o ogłoszonych wcześniej konkursach w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2020. Kampania ZTU przygotowała dla was kilka ciekawych pomysłów na kreatywne spędzenie czasu w domu. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Przygotujcie wspaniałe, kreatywne prace konkursowe, na miarę Waszych możliwości!

1) Konkurs plastyczno-literacki Wehikuł czasu dla uczniów z klas 0-VIII.
Zdjęcie swojej pracy możesz wysłać na adres e-mail: wehikuł@trzezwyumysl.pl


2) Konkurs krzyżówkowy Wysil główkę rozwiąż krzyżówkę dla uczniów z klas 0-VIII.
Rozwiązanie hasła wyślij na adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


3) Konkurs na projekt pocztówki Sport to zdrowie! pocztówka do przyjaciela dla uczniów z klas 0-VIII.
Zdjęcie swojej pocztówki możesz wysłać na adres e-mail: pocztóTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody! Wszystkie informacje dotyczące konkursów znajdują się na naszej stronie internetowej www.trzezwyumysl.pl w zakładce KONKURSY ZTU.

Bardzo prosimy, abyście nie wyrzucali wykonanych, sfotografowanych i wysłanych na podane wyżej maile prac. We wrześniu po dostarczeniu prac do szkoły (np. do wychowawcy klasy, nauczyciela plastyki pani A. Dobrzańskiej, do gabinetu pedagoga) będą one ocenione przez komisję konkursową, a na laureatów czekać będą atrakcyjne nagrody. Termin odbioru prac: 30.09.2020 r.

 

Czekamy na Wasze prace i życzymy powodzenia.

Komisja konkursowa!